Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Wykończenia

Wykończenia

Decydując o wyglądzie drzwi Doksa mamy do wyboru naturalną strukturę drewna dębowego w różnej kolorystyce lub gładką powierzchnię lakierowaną na jeden z dwustu kolorów palety RAL. W tym celu używamy wymiennych paneli HDF odpornych na warunki atmosferyczne idealnie nadających się do fornirowania lub lakierowania oraz do obróbki technicznej czyli frezowania. Płyta HDF jest wykonana z włókien drzewnych, charakteryzuje się dużą twardością i podwyższoną gęstością.

Płyta laminowana w strukturze drewna lub gładka biała, cieszy się największym uznaniem wśród klientów poszukujących drzwi do mieszkań. Ze względu na swoją charakterystykę nie jest poddawana obróbce mechanicznej czyli frezowaniu i nie jest odporna na warunki atmosferyczne.

 

Panel HDF fornirowany naturalnym dębem

 

Płyta o grubości 7 mm, odporna na warunki atmosferyczne, pokryta warstwą naturalnego forniru dębowego. Poddawana obróbce mechanicznej, czyli frezowaniu.

Poza dostępnymi kolorami istnieje możliwość dorobienia koloru na podstawie próbki dostarczonej przez klienta, aby uzyskać efekt maksymalnie zbliżony do stolarki okiennej lub garażowej.

Najczęściej wybierana do domów jednorodzinnych, ale potrafi również uszlachetnić wnętrze mieszkań.

 

Panel HDF lakierowany na kolor z palety RAL

Płyta o grubości 7 mm, odporna na warunki atmosferyczne. Poddawana obróbce mechanicznej czyli frezowaniu. Lakierowana w pół macie na dowolny kolor z palety RAL, w której znajduje się ponad 200 opcji.

Wyjątkowym uznaniem cieszy się kolor biały oraz antracyt, który robi największe wrażenie z dodatkami z inoxa jak pochwyty, ramki przyszybowe czy też rozmaite nakładki na próg bądź zawiasy.

Odporny na warunki atmosferyczne, ale potrafi również unowocześnić wnętrze niejednego mieszkania.

 

 

Płyta laminowana

Płyta wiórowa o grubości 10 mm. Występuje w strukturze drewna lub w kolorze białym. Nie podlega procesowi frezowania.

Ze względu na swoje właściwości nie jest odporna na warunki atmosferyczne. Stosowania głównie w drzwiach wejściowych do mieszkania z klatki schodowej oraz po stronach wewnętrznych w drzwiach wejściowych do domu.

INFOLINIA:  +48 507 046 996

EMAIL: biuro@doksadrzwi.pl

 

 

DOKSA