Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
O firmie

O firmie

 

Specjalizujemy się w produkcji drzwi robionych na wymiar. Naszym klientom oferujemy drzwi spełniające wszystkie wymogi nowoczesnego i bezpiecznego domu. Stosujemy najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Panele HDF fornirowane naturalnym dębem w szerokiej gamie kolorystycznej, lub HDF lakierowany na dowolny kolor z palety RAL. Do użytku wewnętrznego płyty laminowane gładkie oraz w strukturze drewna. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe,

z naświetlami bocznymi i górnymi, a także szeroką gamę wzorów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wymagające oczekiwania. Możemy zrealizować zamówienie według projektu klienta, czy też dokonać odwzorowania istniejących drzwi, aby podtrzymać klasyczny styl. Kompleksowo obsługujemy każde zlecenie, począwszy od doradztwa na etapie wyboru, kosztorysowania, pomiaru, dostawy aż do profesjonalnego montażu.

Za cel stawiamy sobie dbałość o klienta, profesjonalizm i elastyczność. Naszym atutem niewątpliwie jest szybka realizacja zamówień.

Zapraszamy do naszego salonu fabrycznego, który znajduje się na terenie Centrum Wyposażenia Wnętrz - DOM, na ul. Bartyckiej 24/26, pawilon 13

w Warszawie.

INFOLINIA:  +48 502 608 618

EMAIL: biuro@doksadrzwi.pl

 

 

DOKSA

Salon sprzedaży

ul. Bartycka 24/26 pawilon 13

00-716 Warszawa