Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe Warszawa

Wykonujemy solidne drzwi antywłamaniowe w Warszawie, na zamówienie klienta w dowolnych rozmiarach według naszego projektu lub projektu, rysunku, zdjęcia dostarczonego nam przez klienta. 

 

Drzwi antywłamaniowe - zamów w Warszawie

 

Oferowane przez naszą firmę drzwi antywłamaniowe zewnętrzne, zarówno do domu jak i mieszkania, wykonane są z balchy stalowej 1,5 mm ocynkowanej, lakierowanej proszkowo. Ościeżnica czteroelementowa wykonana jest z blachy stalowej 2,5 mm. Trzy zawiasy łożyskowe nie powodują opuszczania się drzwi, mimo ich znacznego ciężaru. Bolce wyważeniowe od strony zawiasów całkowicie udaremniają wszelkie próby włamania. Specjalna kratownica drzwi antywłamaniowych wykonana z kształtownika grubości 2 mm, zamontowana wewnątrz drzwi, powoduje, że drzwi antywłamaniowe marki Doksa są bardzo sztywne - nie do sforsowania przez włamywaczy. Całości dopełnia specjalny zamek rozporowy, włoskiej firmy SAB, w najwyższej klasie antywłamaniowości, którego potężne bolce wychodzą w bok oraz w górę i w dół ościeżnicy powodując, że nasze drzwi antywłamaniowe są niezniszczalne.

 

Nasze drzwi antywłamaniowe wykończone są panelami HDF w różnych kolorach, w dowolnym wzorze i z kazdym pożądanym przez Państwa frezem. Wykonamy drzwi antywłamaniowe począwszy od gładkich, a skończywszy na kasetonowych. Wykończone mogą być naturalnym fornirem lub lakierowane na dowolny kolor z palety RAL.

 

 

Zamawianie drzwi antywłamaniowych w Warszawie

 

Zapraszamy do kontaktu: telefonicznego, mailowego lub do wizyty w naszym salonie pokazowym przy ul. Bartyckiej 24/26 pawilon 13 w Warszawie. Zobaczą tam Państwo przykłady drzwi antywłamaniowych w Warszawie, wykonanych przez naszą firmę.

 

Zamów solidne drzwi antywłamaniowe i zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny.

 

INFOLINIA:  +48 507 046 996

EMAIL: biuro@doksadrzwi.pl

 

 

DOKSA